Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu
Zobu plombēšana ir svarīga procedūra, lai atjaunotu un uzturētu zobu veselību. Mūsu pieredzējušie zobārsti piedāvā augstas kvalitātes plombēšanas pakalpojumus, izmantojot mūsdienīgus materiālus un tehnikas. Nodrošinām nesāpīgu un efektīvu kariesa, bojātu vai bojājušu zobu ārstēšanu, lai atjaunotu to funkcionalitāti un skaistumu. Uzticieties mums, un mēs atjaunosim jūsu smaidu tā dabisko mirdzumu!

Piedāvājam pieejamu zobu ārstēšanu un plombēšanu stomatoloģijā Laurus Dent plus, ar sertificētiem materiāliem no vadošajiem zīmoliem. Pacientiem garantējam zobu saglabāšanu un teicamu estētisko efektu. Kariozā dobuma veidošanās gadījumā izolējam kanālus; zobu augšējās daļas bojājuma gadījumā atjaunojam anatomisko formu.

Plombēšana Laurus Dent plus

Emalja spēj izturēt lielas mehāniskās slodzes, taču nekorektas mutes dobuma higiēnas, saldumu lietošanas, kalcija deficīta dēļ, tā tiek pakļauta kariesa riskam. Slēptās formas gadījumā, līdz parādās sāpju izjūtas, daudzi pat nenojauš par patogēnā procesa attīstību. Cilvēki nāk uz stomatoloģijas klīniku tad, kad jau ir bojāta kronīša daļa. Plombējot ar kompozītmateriāliem, mēs uzaudzējam zobu un atjaunojam estētisko un košļāšanas funkciju.

Procedūras etapi

Zobu ārstēšana sākas ar diagnostiku. Pateicoties panorāmas/dentālajam rentgenam, zobārsts atklās bojājumu zonas un izvēlēsies ārstēšanas veidu.

  1. Nesarežģīta kariesa gadījumā veiks pretsāpju injekciju un ar stomatoloģiskā urbja palīdzību atvērs piekļuvi patoloģiskajam iecirknim.
  2. Izņems bojātos audus, strutu sekrētu, ievietos medikamentu.
  3. Pulpīta gadījumā aizpildīs kanālu ar plastisku gutaperču, uzliks pagaidu plombi.
  4. Stipra bojājuma gadījumā, ievietos balststieni, aiztaisīs dobumu ar materiālu, kuru izvēlēsies pacients.

Noslēguma etapā koriģēs sakodienu un nopulēs virsmu līdz spīdumam.

Materiāli

Savā darbā mēs izmantojam materiālus, kuri ir saderīgi ar bioloģiskajiem audiem. Tie palīdz modelēt bojātā zoba formu un izvēlēties krāsas toni.

  • Fotopolimērās gaismā cietējošās plombes ir plastiskas un krāsas izturīgas. Tās sacietē ultravioletā starojuma ietekmē un iegūst blakus esošo zobu krāsas toni.
  • Kompozītmateriāli no akrila un sīkām stiklveida daļiņām, ar ķīmisko sacietēšanas iespēju, pēc izturības ir tikpat stipri. Taču ar laiku tie paliek tumši un nevar veikt to balināšanu.
  • Amalgama dzīvo par 10 gadiem ilgāk nekā kompozītā plastmasa. Sudraba plombes ir pamanāmas smaida zonā un ir vairāk piemērotas gudrības zobiem.

Stomatoloģiskā klīnika plašā cenu diapazonā piedāvā tradicionālos un inovatīvos materiālus. Pirmreizējā apskatē ārsts palīdzēs tos izvēlēties un orientēs Jūs pakalpojumu cenās.

Cenas