Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu kanālu ārstēšana

Sakņu kanālu ārstēšana ir galvenā procedūra, lai glābtu zobu no infekcijas un iekaisuma, saglabājot to ilgu laiku. Mūsu pieredzējušie endodonti piedāvā augstas kvalitātes sakņu kanālu ārstēšanu, izmantojot vismodernākās tehnikas un iekārtas. Mēs cenšamies nodrošināt komfortu un efektivitāti ārstēšanas procesā, lai atjaunotu jūsu zoba veselību un novērstu turpmākas problēmas. Uzticieties mums, un mēs palīdzēsim jums saglabāt smaidu, nodrošinot jūsu zobu veselību un skaistumu.

Inficēšanās un turpmākais iekaisums – biežs iemesls, kāpēc ir zobu sāpes. Pacients nevar normāli sakošļāt ēdienu, dzert aukstus un karstus dzērienus, bet ļoti smagos gadījumos tas noved pie būtiskas dzīves kvalitātes pasliktināšanās. Zobu kanālu ārstēšana parasti nepieciešama, ja ir ielaists pulpīts. Sāpju novēršana zobārstniecības klīnikā notiek vairākos etapos.

Kā notiek zobu kanālu ārstēšana

Pacientiem nepieciešams veikt vairākas procedūras.

  • Diagnostika. Pacientam veic rentgenogrāfiju, kura palīdz noteikt, cik dziļi ir iekļuvusi infekcija, cik nopietni bojāts zobs. Dažiem cilvēkiem zobu kanāli ir nestandarta (izliektas) formas, bez iepriekš veiktas apsekošanas speciālistam būs grūti iztīrīt dobumus.
  • Nākošais etaps – iekaisušo un bojāto audu izņemšana, ko veic izmantojot vietējo anestēziju. Svarīgi ir pilnībā iztīrīt pulpāro kameru, pretējā gadījumā palikušās kanālā baktērijas izraisīs atkārtotu iekaisumu.
  • Pabeidzot darbu ārsts sagatavo zobu plombēšanai un veic šo procedūru. Sagatavošanas etapā kanāla dziļumu izmēra ar apekslokatoru un salīdzina iegūtos datus ar rentgenuzņēmumiem. Tā kā zobu kanālu sieniņām ir labi jānotur plombējošais materiāls, tās papildus apstrādā ar speciāliem instrumentiem. Plombēšanas masas mēdz būt sacietējošas (cements) un nesacietējošas. Pirmās ir vajadzīgas zoba aizsardzībai, otrās – pilnīgai iztīrīto zobu kanālu aizpildīšanai. Kanālos nedrīkst būt tukšumi.

Ja pacientam ir lielas zobu sāpes, ārsts var uzstādīt pagaidu plombi uz kādu laiku un tikai pēc tam veikt plombēšanu. Šīs procedūras laikā notiek rūpīga dezinfekcija, lai pilnībā iznīcinātu mikrobus zobu kanālā. Zināms, baktērijas, kuras dzīvo mutes dobumā ir ļoti agresīvas un nepilnīgas zobu kanālu apstrādes dēļ var izprovocēt iekaisuma recidīvu.

Mēs piedāvājam šādu pakalpojumu – profesionāla endodontija Rīgā. Pēc ārstēšanas Jūs uz daudziem gadiem aizmirsīsiet par zobu sāpēm. Lai novērstu recidīvus speciālisti izpilda visas prasības, kuras paredzētas zobu kanālu ārstēšanas tehnikā.

Cenas