Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Gudrības zoba raušana

Gudrības zoba ekstrakcija bieži ir nepieciešama procedūra, kad gudrības zobs izraisa sāpīgus simptomus vai rada problēmas ar blakus esošajiem zobiem. Mūsu kvalificētie zobārsti piedāvā profesionālu gudrības zobu izņemšanu, ņemot vērā katra pacienta individuālās īpašības. Mēs izmantojam mūsdienīgas sāpju mazināšanas metodes un nodrošinām ērtu pieredzi saviem pacientiem. Pēc procedūras sniedzam arī pēckopšanas ieteikumus, lai nodrošinātu ātru un drošu atveseļošanos. Uzticieties mūsu pieredzei, un mēs palīdzēsim jums atbrīvoties no nepatīkamiem simptomiem un atjaunot zobu veselību.

Izvietotie žokļa malās gudrības zobi izaug daudz vēlāk nekā citi zobi, reizēm tas notiek pieauguša cilvēka vecumā. Bieži šādu zobu šķilšanās rada cilvēkam nopietnu diskomfortu. “Astotnieki” var nobīdīt blakus esošos zobus, augt šķībi, tos ir grūti pilnvērtīgi kopt. Reizēm ir nepieciešama zoba raušana, lai atbrīvotos no sāpēm un nepareiza sakodiena.

Kad nepieciešama gudrības zoba raušana?

Vai ir nepieciešama gudrības zoba izraušana? Tam ir nepieciešamas noteiktas indikācijas:

  • Nepareizs izvietojums, traumē blakus zobus un mīkstos audus (pacients sūdzās, ka zobs sāp, jūtama vaiga berzēšanās košļājot vai sarunājoties).
  • Kariozie bojājumi.
  • Brekešu sistēmas uzstādīšana.
  • Cistas veidošanās.
  • Trijzaru nerva nospiedums.
  • Pulpīta un parodontozes attīstība.

Gudrības zoba izraušana ir iespējama mūsu stomatoloģijā Laurus Dent plus. Mēs piedāvājam efektīvas un nesāpīgas metodikas, kuras pacienti labi panes.

Procedūras īpatnības

Pirms operācijas uzsākšanas stomatoloģijas klīnikas ārsts pārbaudīs vai pacientam nav alerģisko reakciju un izvēlēsies atbilstošu anestēziju. Pēc tam tiks ievadīts pretsāpju preparāts un ārsts izraus gudrības zobu ar knaibļu palīdzību.

Brūci apstrādās ar antiseptiķi, pēc tam dobumā ievietos pretiekaisuma preparātu. Visas manipulācijas stomatoloģiskā klīnikā aizņems, vienkāršas izraušanas gadījumā, ne vairāk par 20 minūtēm.

Sarežģīta raušana tiek praktizēta uz apakšējiem gudrības zobiem ja gudrības zobs sāp, kā arī anomālas sakņu sistēmas attīstības gadījumā. Tad speciālists pārgriež mīkstos audus un atbīda tos no kaula, pēc kā izzāģē kaulaudus un izrauj zobu. Tālāk dobums tiek apstrādāts un uzliktas šuves ar neuzsūcošiem diegiem. Šuves tiek noņemtas atkārtotas pieņemšanas laikā, kad brūces malas ir pilnībā sadzijušas. Procedūras ilgums šajā gadījumā var sasniegt divas stundas. Rehabilitācijas periodā ir iespējamas zobu sāpes un īslaicīga temperatūras paaugstināšanās.

Mūsu zobārstniecība Rīgā rekomendē šeit pierakstīties uz procedūru: speciālisti veiks rentgena diagnostiku un izvēlēsies optimālu zobu izraušanas metodi.

Cenas