Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu
Mēs uzskatām – par katra zoba saglabāšanu ir jācīnās, taču diemžēl, zobu ne vienmēr var glābt. Mūsu stomatoloģiskajā klīnikā zobu ekstrakciju veicam tikai pēc tam, kad kļūst skaidrs – citas izejas nav.

Zobu raušana – nesāpīgi, bez traumām, bez sarežģījumiem

Zobu raušana – nevēlama un galēja iespēja. Klīnikas Laurus Dent plus zobārsti cenšas to izmantot tikai tad, kad zobu vairs nav iespējams glābt.

Tad, kad pacients sūdzās par neciešamām sāpju izjūtām, mēs nekavējoties veicam bojājuma anestēziju un tālāk nodrošinām detalizētu diagnostiku vizuālā un instrumentālā ceļā. Noteiktā kārtībā tiek veikta precīza zoba rentgenogrāfija un elektrodontometrija. Pirms uzsākt ķirurģiskās manipulācijas, zobārsts Rīgā novērtēs zobu rindas un mutes dobuma kopējo stāvokli, blakus esošo audu terapijas specifiku.

Diemžēl, dažos gadījumos zoba izraušana ir neizbēgama. Ķirurģiskā iejaukšanās ir neizbēgama, ja iekaisuma process apkārt zobam ir neatgriezenisks vai bojātais zobu kronītis ir neatjaunojams. Dažreiz mūsu stomatoloģiskās klīnikas speciālisti ir spiesti izraut zobu ortodontiskos nolūkos, kad runa iet par kompleksu sakodiena korekciju un nepareizi izvietoto zobu aizstāšanu. Zobu raušana ir neizbēgama, ja tas ir salauzts traumas rezultātā.

Zobārstniecība Rīgā Laurus Dent plus ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu, kas ļauj izmantot inovatīvās tehnoloģijas un efektīvus preparātus, kuri nodrošina nesāpīgu un netraumatisku procedūru, samazinot līdz minimumam diskomfortu sadzīšanas procesā, ātru audu atjaunošanos turpmākai protezēšanai. Pēc procedūras pabeigšanas zobārsts Rīgā rekomendēs optimālus kopšanas un higiēnas pasākumus.

Kā novērst zoba ekstrakciju

Savlaicīga akūtas un hroniskas kariesa formas ārstēšana ļauj nākotnē izvairīties no sāpoša zoba izraušanas.

Zobu sāpes — tās nav abstraktas sajūtas, kuras var novērst izmantojot medikamentus. Akūta kariesa forma pastāvīgi atgādina par sevi, ar sāpēm auksta un karsta ēdiena lietošanas laikā, zobu tīrīšanas procesā.

Daudz bīstamāka ir hroniska kariesa forma, jo tai attīstoties tālāk, inficētā dentīna mīkstināšanās noved pie kariozo dobumu palielināšanās, ar pastāvīgu pārtikas elementu iestrēgšanu un sadalīšanos, kas provocē uz neatgriezenisku iekaisuma procesu.

Savlaicīga sazināšanās ar stomatoloģisko klīniku ļaus atrast individuālu pieeju zobu saglabāšanai. Laurus Dent plus zobārsti rekomendē neignorēt profesionālo higiēnu – šajā gadījumā Jūs varat izvairīties no sarežģītas ārstēšanas un zoba ekstrakcijas.

Pakalpojums Cena, EUR
Zobu ekstrakcija 50.00/80.00
Apgrūtināta zoba ekstrakcija 80.00/150.00
Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties