Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu
Ķirurģiskā zoba ekstrakcija ir nopietna procedūra, kas var būt nepieciešama dažādu zobu problēmu, piemēram, kariesa, traumu vai gudrības zobu attīstības problēmu gadījumā. Mūsu pieredzējušie zobārsti nodrošina drošu un efektīvu zobu ekstrakciju ar minimālu diskomfortu. Mēs esam apņēmušies nodrošināt Jūsu komfortu un drošību procedūras laikā, kā arī sniegt Jums nepieciešamos norādījumus kopšanai pēc zoba izraušanas. Uzticiet mums savu veselību, un mēs palīdzēsim tikt galā ar problēmu un atgriezīsim jūsu pārliecību par savu smaidu.

Zobu raušana ir nepieciešama tādā gadījumā, ja visas procedūras tā saglabāšanai vairs nebūs veiksmīgas. Operācija norisinās zem vietējās anestēzijas, kura nerada pacientam nepatīkamas izjūtas, bet pateicoties mūsdienīgām metodikām atlabšanas periods noris ātri un bez stiprām sāpēm.

Kad nepieciešama zoba raušana?

Lūk galvenās indikācijas:

 • Tuvāko audu hronisks iekaisums vai arī nav iespējama pilnvērtīga zoba kopšana.
 • Sinusīti un iekaisuma procesi smaganās.
 • Zobs izbīdās no zobu rindas, nobīda to, bojā dikciju un traucē normāli košļāt.
 • Pacientam ir zobu sāpes, turklāt to nav iespējams atjaunot ar kronīša palīdzību.
 • Protezēšanas nepieciešamība.

Mūsu zobārstniecība Rīgā Laurus Dent plus izmanto mūsdienīgas gudrības zobu raušanas metodikas, ar iepriekšēju diagnostiku rentgena veidā. Pirms operācijas sākuma ārsts izvēlēsies anestēziju, kura neizraisīs pacientam alerģiju.

Kā tiek veikta zobu izraušana?

Pirms procedūras sākuma speciālists izpēta zobu sakņu izvietojumu. Ja ir slimība sakņu daļā un ir zobu sāpes, tiek veikta to iepriekšēja ārstēšana. Pēc tam ārsts ievada anestēziju, kurai ir atšķirīgs iedarbības periods atkarībā no vienkāršas vai sarežģītas raušanas. Zobu izrauj ar stomatoloģisko instrumentu, brūci aizšuj, ievietojot dobumā preparātu ar pretiekaisuma iedarbību.

Pc dažām dienām pacientam ir jāapmeklē stomatoloģiskā klīnika, lai novērotu stāvokļa dinamiku. Sarežģītas raušanas gadījumā ārstam jānoņem šuves pēc pilnīgas brūces sadzīšanas.

Kontrindikācijas

Stomatoloģijā ir arī kontrindikācijas zobu raušanai. Tās ir sekojošas:

 • Asins recēšanas traucējumi.
 • Nesen pārciestais infarkts.
 • Audzēja klātbūtne zoba rajonā.
 • Vīrusu un bakteriālās saslimšanas saasinājuma stadija.

Pie relatīvajām kontrindikācijām tiek pieskaitītas sirds-asinsvadu slimības, grūtniecība, hepatīts, stomatīts, onkoloģijas terapija. Šādā gadījumā rekomendējam konsultēties ar speciālistu par šīs operācijas nepieciešamību.

Mūsu stomatoloģijas klīnika piedāvā mūsdienīgas un nesāpīgas bojāto zobu raušanas metodes, ar turpmāko protezēšanu.

Cenas

 • Zobu raušana Sakļaut aprakstu
  Pakalpojums Cena, EUR
  Konsultācija 10.00
  Anestēzija 8.00
  Rentgens RVG 7.00-10.00
  Sarežģīta zoba ekstrakcija 60.00-80.00
  Zobu ekstrakcija 30.00-60.00