Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Par klīniku

Zobārstniecības klīnika “Laurus Dent plus”

“Laurus Dent plus” – zobārstniecības klīnika Rīgas centrā, senajā Spīķeru kvartālā.

Zobārstniecības klīnika “Laurus Dent plus”15 minūšu gājienā no Vecrīgas centra gar Daugavas krastu ir izvietots pilsētas rajons ar radoši-vēsturisko auru – Spīķeru kvartāls un promenāde, un tā ir vēsturiskā centra daļa.

Mūsu klīnika “Laurus Dent plus” sniedz plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu, izmantojot jaunākās zobu ārstēšanas un protezēšanas tehnoloģijas. Klīnika ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu, kurš ir pilnībā atbilstošs Eiropas zobārstniecības klīniku asociācijas prasībām. Mūsu principi – darba kvalitāte un pacientu komforts.

Pie mums strādā draudzīgs speciālistu kolektīvs, kuri labi pārzin un mīl savu darbu. Viņi pastāvīgi pilnveido savas zināšanas un praktiskās iemaņas, mācoties Latvijas un starptautiskajos kursos.

Mēs pieņemam cilvēkus ar funkcionāliem traucējumiem, ļaujot viņiem saņemt mūsu pakalpojumus. Tam mums ir viss nepieciešamais aprīkojums.

Mēs rūpējamies par Jūsu skaistumu un smaidu. Mums ir svarīgs kontakts ar pacientu un savstarpējā uzticība.

Pēc mutes dobuma stāvokļa apsekošanas mēs sastādām ārstēšanas plānu, kurš tiek saskaņots ar Jums.

Kāpēc mēs?

 • Profesionāļu komanda

  Zobārstniecības klīnikā strādā pieredzējuši zobārsti, minimālais darbinieku profesionālās darbības stāžs – 20 gadi, daudziem  - vēl vairāk.

 • Augsts servisa līmenis

  Profesionālās sabiedrības apstiprinātās iekārtas un darba reglaments, pieklājība un komforts sagaida klientus jau pie durvīm.

 • Mūsdienīgs aprīkojums

  Mūsdienīgs aprīkojums

  Stomatoloģiskā klīnika ir aprīkota ar mūsdienīgu aprīkojumu, kurš ir pilnībā atbilstošs Eiropas zobārstniecības klīniku asociācijas prasībām.

 • Zemās cenas

  Mēs vienmēr atradīsim risinājumu, kurš būs Jums pieņemams cenas ziņā – zobu ārstēšana un mutes dobuma higiēna ir pieejama ikvienam.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties