Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu higiēna

Mutes higiēnai ir galvenā loma veselīgu zobu un smaganu uzturēšanā. Mūsu zobārstu komanda māca pacientiem pareizas mutes dobuma kopšanas metodes, lai novērstu zobu bojāšanos, smaganu slimības un citas problēmas. Mēs iesakām veikt regulāras pārbaudes un profesionālu zobu tīrīšanu, kā arī iemācīt efektīvas zobu tīrīšanas metodes un papildu higiēnas līdzekļu, piemēram, diegu un mutes skalošanas līdzekli, lietošanu. Parūpējies par savu smaidu jau šodien, izmantojot mūsu mutes higiēnas speciālistu padomus! Zobu balināšana ir ātrs un efektīvs veids, kā piešķirt smaidam spilgtumu un pārliecību. Mūsu kosmētiskās zobārstniecības speciālisti piedāvā profesionālu balināšanu, izmantojot drošas un efektīvas metodes. Katram pacientam pieejam individuāli, ņemot vērā viņa vajadzības un vēlmes, lai sasniegtu optimālus rezultātus. Mūsu mērķis ir padarīt jūsu smaidu pievilcīgāku un pārliecinātāku, vienlaikus saglabājot jūsu zobu veselību. Uzticieties mums, un mēs palīdzēsim jums sasniegt sniegbalto smaidu, par kuru vienmēr esat sapņojis!

Profesionāla mutes dobuma higiēna – skaista smaida ķīla

Nepietiekama mutes dobuma higiēna — galvenais iemesls tik biežu stomatoloģisko slimību attīstībai, kā kariess un paradontoze.

Zobārstniecība Rīgā Laurus Dent plus sniedz iespēju balināt zobus, izmantojot inovatīvos materiālus, kuri neizraisa zobu emaljas un blakus esoso audu bojāšanos. Runa iet ne tikai par smaida estētisko sastāvdaļu, bet par kompleksu mutes dobuma mikrofloras atjaunošanos, ieskaitot zobakmens noņemšanu, kura nogulumi provocē kariesa un paradontozes attīstību.

Zobu higiēna — tā ir ne tikai kvalitatīva zobu birste, efektīva pasta un silts ūdens. Dienas gaitā nepieciešams izmantot speciālu zobu diegu, attīrīšanai no ēdiena paliekām, dezinficējošu skalošanas līdzekli – taču arī ar to vēl nepietiek, īpaši tādu pacientu gadījumos, kuri daudz smēķē, bieži dzer kafiju un aromatizētos dzērienus. Nikotīns un citi produkti uzkrājas uz zobu rindas virsmas – kā aplikums, kurš laika gaitā pārvēršas par zobakmeni – kā neizbēgams paradontozes iemesls. Rezultātā – nepatīkama elpa pat pēc zobu tīrīšanas, dzeltena un pelēka zobu krāsa, kariesa perēkļu veidošanās.

Profesionāla mutes dobuma higiēna, ko sniedz stomatoloģijas klīnika, nepieciešama 1-2 reizes gadā, bet cilvēkiem, kuri daudz smēķē – reizi 4 mēnešos. Periodiska zobakmens noņemšanas nepieciešamība tāpat ir saistīta ar paaugstinātu ogļhidrātu saturu ēdienā, biežām ēdienreizēm, izmantojot miltus un saldumus, nesabalansētu uzturu ar mikroelementu nepietiekamību, kas ir svarīgi zobu emaljas stiprības un cietības uzturēšanai.

Zobu higiēna ar inovatīvo balināšanu

Zobu balināšana — procedūra, kuras drošību var garantēt tikai uzticama stomatoloģijas klīnika. Kategoriski nav ieteicams izmantot šiem mērķiem mājsaimniecības un ķīmiskos preparātus.

Zobārstniecība Rīgā Laurus Dent plus veic mīkstā un cietā aplikuma, kā arī zobakmens noņemšanu, izmantojot ultraskaņas aprīkojumu un speciālus instrumentus. Pēc tam zobi tiek pulēti ar profesionālu pastu un gaisa-abrazīvo tehnoloģiju AIR-FLOW palīdzību. Zobu rindas balināšanai izmanto dažādas metodes, plašā cenu diapazonā.

Pakalpojums Cena, EUR
Dobuma higiēna 68.00/75.00
Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties