Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu
Zobārstniecības pakalpojumi

Zobārstniecība

"Laurus Dent Plus" stomatoloģija

Zobārstniecība Rīgā Spīķeru rajonā – sniedzam visu profilaktisko un terapeitisko procedūru spektru. Katrs stomatologs – profesionālis ar darba pieredzi ne mazāku par 20 gadiem.

LAURUS DENT Plus – stomatoloģija, kur no pirmdienas līdz sestdienai, no plkst.08:00 līdz plkst.20:00, Jūs ir gatavi pieņemt sertificēti stomatologi, ar vairāk nekā 20 gadu pieredzi. Klīnikas speciālistu kabineti aprīkoti ar visu nepieciešamo profilaktisko un higiēnisko procedūru veikšanai, zobu un smaganu ārstēšanai. Sarežģītu ārstēšanu mēs rūpīgi plānojam, saskaņojam procedūru veikšanas kārtību, izvēlamies dienas un laikus vizītēm, ņemot vērā Jūsu grafiku.

Starp mūsu piedāvātajiem pakalpojumiem ir: mutes dobuma higiēna, terapija, zobu raušana izmantojot sanāciju un vietējo anestēziju, zobu protezēšana, profilaktiskās apskates un procedūras. Stomatologu darba vietas ir aprīkotas ar visu nepieciešamo, lai zobu ārstēšana būtu maksimāli efektīva, droša un nesāpīga.

LAURUS DENT Plus – premium klases zobārstniecība Rīgā, kuras profesionālisma un servisa līmenis atbilst augstajiem Eiropas stomatoloģijas klīniku asociācijas standartiem un apstiprināts pateicīgo pacientu atsauksmēs.

Mūsdienu stomatoloģiskā klīnika atrodas gandrīz pašā pilsētas centrā – vecajā Spīķeru kvartālā. Pie mums ir viegli nokļūt, netālu ir ērta autostāvvieta, turklāt pie mums ir salīdzinoši lēta ķirurģija un endodontija Rīgā. Pierakstīties uz pieņemšanu Jums ērtā laikā, varat mūsu vietnē vai pa telefonu.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties