Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu
Endodontiskā ārstēšana ir zoba izņemšanas process, kad tas ir bojāts iekaisuma vai infekcijas dēļ. Mūsu augsti apmācītie endodonti piedāvā profesionālu sakņu kanālu ārstēšanu, izmantojot progresīvas metodes un tehnoloģijas. Mēs cenšamies saglabāt jūsu zobu un atjaunot tā funkcionalitāti, vienlaikus novēršot turpmākas komplikācijas. Uzticiet mums savus zobus, un mēs palīdzēsim jums uzlabot zobu veselību, saglabājot smaidu daudzus gadus uz priekšu!

Endodontija – kompleksa zobu kanālu ārstēšana

Mūsu stomatoloģiskā klīnikā tiek veikta kompleksa endodontija Rīgā, par pieņemamām cenām, ar iespēju nekavējoties apmeklēt ārstu. Runa ir par pulpīta un periodontīta ārstēšanu- komplikācijām, kuras pavada dziļu kariesu.

Pulpīta un periodontīta attīstība ir neizbēgama, kad pacients atliek vizīti pie zobārsta Rīgā, kā rezultātā tiek bojāti zoba mīkstie audi (pulpa) un saknes augšējā daļa (periodonts). Šajā gadījumā būs nepieciešama zobu kanālu ārstēšana, kas prasīs vairākus seansus, izmantojot mūsdienīgus materiālus un iekārtas. Mūsu zobārstniecība Rīgā veic zobu ārstēšanu pamatojoties uz rentgenoloģiskiem izmeklējumiem.

Zobu kanālu ārstēšana

Dziļais kariess – tā ir progresējoša patoloģija, kuras laikā tiek bojāta emalja un dentīns. Uz minerālu deficīta fona, dentīns – plāns slānis starp kariozo dobumu un pulpu – tiek pakļauts intensīviem patogēno mikroorganismu, kuri iekļūst pulpā no iekaisuma avota, vairošanās procesiem.

Diagnosticējot, sākotnējās pārbaudes laikā, krāsas izmaiņas un dentīna inficēšanos, kurš pārvēršas par porainiem bojātiem audiem, aizpildošiem kariozo dobumu, zobārsti Rīgā izmanto endodontiju – specifisku terapiju, kura ļauj glābt pat dziļi bojātu zobu.

Jāatcerās, dziļais kariess var attīstīties arī jau zem uzstādītās plombas. Šādi gadījumi ir bieži, ja zobu restaurācijai tiek izmantoti neefektīvi stomatoloģiskie materiāli, kuri ļauj patogēnajām baktērijām iekļūt zobu dobumā caur atverēm starp plombu un cietajiem audiem.

Zobu ārstēšana un zobu kanālu ārstēšana zobārstniecībā Laurus Dent plus, dod ilgstošu efektu. Ņemot vērā higiēnas pasākumus, kompleksā terapija mūsu stomatoloģiskajā klīnikā, samazinās līdz nullei atkārtotus kariesa perēkļu atjaunošanās riskus.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties