Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Kariesa ārstēšana

Zobu bojājuma ārstēšana ir jūsu smaidošās sejas veselības pamats. Mūsu zobārsti piedāvā visaptverošu kariesa ārstēšanu no diagnostikas līdz profesionālai ārstēšanai. Mēs izmantojam progresīvas metodes un materiālus, lai efektīvi likvidētu kariesu un novērstu tā tālāku attīstību. Neatliec savu veselību uz vēlāku laiku – sazinieties ar mums jau šodien un mēs palīdzēsim atjaunot Jūsu zobu veselību un skaistumu!

Stomatoloģiskais centrs Laurus Dent plus aicina uz profilaktisko pārbaudi, iekaisuma slimību un kariesa ārstēšanu. Mēs veicam diagnostiku, sastādām terapeitisko protokolu, atjaunojam košļāšanas funkciju, izpildām kompozītrestaurāciju. Zobārstniecība Rīgā ar savu augsto līmeni, Eiropas zīmolu sertificētajiem materiāliem, ļauj preparēt zobu kanālus bez sarežģījumiem un sāpēm, izmantojot aplikācijas un karpulas anestēziju. Metodes izvēle ir atkarīga no bojājuma dziļuma un vietas.

Kariesa attīstības etapi

Saldumi un organiskās skābes padara emalju plānāku un veicina patogēno perēkļu izplatību.

  1. Problēma, plankuma stadijā, rodas lokāla struktūras bojājuma dēļ.
  2. Virsmas bojājuma gadījumā cieš emalja, procesā tiek iesaistīti audi un dentīns.
  3. Vidējā stadijā bojājuma perēklis izplešas, skarot kanālu. Ja process attīstās blakus kakliņa zonai vai starp zobiem, iespējama saknes izraušana.
  4. Dziļā stadijā, cieto audu sabrukšanas dēļ, sākas pulpīts un periodontīts. Saknes augšējās daļas iekaisuma rezultātā veidojas cista un granuloma.

Endodontiskā ārstēšana Laurus Dent plus

Profilaktiskajā apskatē speciālists noteiks problēmu plankuma stadijā. Viņš pārbaudīs zobu rindu, meklējot nelīdzenumus. Neredzamo vietu bojājumu atklāšanai ārsts izmanto indikatorus. Lokāla krāsvielas iesūkšanās palīdz atklāt patoloģiskos perēkļus. Dziļāku bojājumu gadījumos pacientam nozīmē aparātu diagnostiku.

Sākotnējās formas terapija nozīmē, ka bojāto emalju pēc aplikuma noņemšanas, piesūcina ar minerāliem un mikroelementiem. Progresējošo formu ārstē 1-2 vizīšu laikā stomatoloģijas klīnikā.

  1. Lai izolētu slimo zobu un pacienta komfortam, terapeits uzstāda aizsargkonstrukciju.
  2. Pirms preparēšanas veic darba virsmas anestēziju.
  3. Ar mikroskopa palīdzību tiek veikta kariozā dobuma antiseptiskā apstrāde, tad uzklāj lipīgu un kompozītu, gaismu atstarojošu materiālu vai uzstāda tradicionālo plombi.
  4. Lai atjaunotu anatomisko formu veic māksliniecisko modelēšanu. Slīpējot un pulējot virsmai piešķir spīdumu.

Apmeklējot mūsu klīniku ik pēc sešiem mēnešiem, Jūs atbrīvosieties no kariesa perēkļu veidošanās, kā arī sarežģījumiem – pulpīta un periodentīta. Ja saasinās zoba jūtīgums, parādās īslaicīgas zobu sāpes pēc auksta vai salda ēdiena, neatlieciet vizīti pie zobārsta. Vienas vizītes laikā pie ārsta atrisiniet problēmu un ietaupiet uz ārstēšanas rēķina.

Cenas