Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu ārstēšana

Visizplatītākais terapijas veids – kariesa ārstēšana (zobu plombēšana). Ar mūsu klīniku Laurus Dent plus, cilvēki sazinās, kad ir nepieciešama ātra un nesāpīga zobu ārstēšana. Mūsu klīnikas zobārstiem ir milzīga problēmu risināšanas pieredze, kuras saistītas ar zobu audu bojājumiem.

Komfortabla kariesa un paradontozes ārstēšana

Statistika rāda, kariess un paradontoze ir visizplatītākās saslimšanas.

Ar šādu nepieciešamību – paradontozes un kariesa ārstēšana, saskaras 99% iedzīvotāju. Mutes dobuma predispozīcija bakterioloģiskā rakstura bojājumiem var būt saistīta ar dzīves līmeni, ēšanas paradumiem, kaitīgajiem ieradumiem: bieži kariess un paradontoze attīstās kuņģa-zarnu trakta saslimšanas dēļ.

Laurus Dent plus — zobārstniecība Rīgā, kura sniedz pilnu pakalpojumu spektru: no ātras sāpju mazināšanas un zobu plombēšanas līdz kompleksai paradontozes, kariesa ārstēšanas un citu atklāto bojājumu ārstēšanas. Stomatoloģiskās klīnikas arsenālā – inovatīvās iekārtas diagnostikai, kā arī mūsdienīgi gaismā cietējoši kompozītmateriāli, zobu audu korekcijai un atjaunošanai.

Plānveida un situācijas zobu ārstēšana zobārstniecībā Rīgā

Kompleksa zobu ārstēšana ietver katra zoba diagnostiku, optimāla terapijas plāna sastādīšanu, izmantojot mūsdienīgus anestēzijas līdzekļus, nepieciešamības gadījumā – ķirurģisko palīdzību un protezēšanu. Pieredzējis speciālists noteiks kariesa recidīva iemeslus un ieteiks grafiku pierakstam uz profesionālu zobu higiēnu. Regulāra zobu aplikuma noņemšana – svarīgs pasākums, lai neļautu veidoties kariesa perēkļiem.

Pirmās konsultācijas gaitā, ar vizuālo apsekošanu, mēs iepazīstināsim Jūs ar materiālu izvēli, kurus izmanto zobu plombēšana. Viena no stomatoloģiskās klīnikas Laurus Dent plus priekšrocībām – plašs cenu diapazons. Pacientiem tiek piedāvāti kā tradicionālie, tā arī inovatīvie plombēšanas kompozītmateriāli.

Komfortabla psiholoģiskā atmosfēra – obligāts nosacījums zobu ārstēšanai mūsu klīnikā. Kvalitatīva terapija ir garantēta katram pacientam, tai skaitā, nopietna audu bojājumu stadijā.

Pakalpojums Cena, EUR
Konsultācija 10.00
Anestēzija 8.00
Rentgens RVG 7.00/10.00
Plombēšana ar gaismā cietējošu kompozītu 35.00/55.00
Frontāla zoba restaurācija 55.00/65.00
Viena kanāla ārstēšana (2 etapi) no 35.00
Kānāla pārārstēšāna (1 kanāls) no 40.00
Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties