Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu ārstēšana

Lai jūsu smaidošā seja būtu vesela, sākas ar pareizu zobu kopšanu. Mūsu profesionālie zobārsti piedāvā plašu zobārstniecības pakalpojumu klāstu, tostarp profilaktisko aprūpi, dobuma ārstēšanu, aplikuma noņemšanu un daudz ko citu. Mēs izmantojam jaunākās metodes un tehnoloģijas, lai nodrošinātu jums veselīgu un skaistu smaidošu izskatu. Neatliec savu veselību uz vēlāku laiku – uztici zobus pieredzējušiem speciālistiem un izbaudi gaišu smaidu katru dienu!

Komfortabla kariesa un paradontozes ārstēšana

Statistika rāda, kariess un paradontoze ir visizplatītākās saslimšanas.

Ar šādu nepieciešamību – paradontozes un kariesa ārstēšana, saskaras 99% iedzīvotāju. Mutes dobuma predispozīcija bakterioloģiskā rakstura bojājumiem var būt saistīta ar dzīves līmeni, ēšanas paradumiem, kaitīgajiem ieradumiem: bieži kariess un paradontoze attīstās kuņģa-zarnu trakta saslimšanas dēļ.

Laurus Dent plus — zobārstniecība Rīgā, kura sniedz pilnu pakalpojumu spektru: no ātras sāpju mazināšanas un zobu plombēšanas līdz kompleksai paradontozes, kariesa ārstēšanas un citu atklāto bojājumu ārstēšanas. Stomatoloģiskās klīnikas arsenālā – inovatīvās iekārtas diagnostikai, kā arī mūsdienīgi gaismā cietējoši kompozītmateriāli, zobu audu korekcijai un atjaunošanai.

Plānveida un situācijas zobu ārstēšana zobārstniecībā Rīgā

Kompleksa zobu ārstēšana ietver katra zoba diagnostiku, optimāla terapijas plāna sastādīšanu, izmantojot mūsdienīgus anestēzijas līdzekļus, nepieciešamības gadījumā – ķirurģisko palīdzību un protezēšanu. Pieredzējis speciālists noteiks kariesa recidīva iemeslus un ieteiks grafiku pierakstam uz profesionālu zobu higiēnu. Regulāra zobu aplikuma noņemšana – svarīgs pasākums, lai neļautu veidoties kariesa perēkļiem.

Pirmās konsultācijas gaitā, ar vizuālo apsekošanu, mēs iepazīstināsim Jūs ar materiālu izvēli, kurus izmanto zobu plombēšana. Viena no stomatoloģiskās klīnikas Laurus Dent plus priekšrocībām – plašs cenu diapazons. Pacientiem tiek piedāvāti kā tradicionālie, tā arī inovatīvie plombēšanas kompozītmateriāli.

Komfortabla psiholoģiskā atmosfēra – obligāts nosacījums zobu ārstēšanai mūsu klīnikā. Kvalitatīva terapija ir garantēta katram pacientam, tai skaitā, nopietna audu bojājumu stadijā.

Pakalpojums Cena, EUR
Konsultācija 20.00/40.00
Rentgens RVG 10.00/15.00
Anestēzija 10.00
Plombēšana ar gaismā cietējošu kompozītu 60.00/90.00
Estetiskāl zoba restaurācija (krāsa un forma) no kompozītmateriāla 90.00/130.00
Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties