Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu protezēšana

Zobu protēzes ir lielisks veids, kā aizstāt zaudētos zobus un atgriezt smaidam tā dabisko izskatu un funkcionalitāti. Mūsu pieredzējušie zobārsti piedāvā individuālu pieeju protezēšanai, ņemot vērā Jūsu vajadzības un vēlmes. Mēs piedāvājam plašu protēžu klāstu, tostarp izņemamas un fiksētas protēzes, implantus un tiltus, lai palīdzētu jums izvēlēties labāko risinājumu. Mūsu mērķis ir sniegt jums komfortu un pārliecību par jūsu smaidu. Uzticieties mūsu pieredzei zobu protezēšanas jomā, un mēs palīdzēsim sasniegt vēlamos rezultātus.

Mūsdienīga zobu protezēšana: ilgmūžība, estētika, comforts

Zobu protezēšana — procedūra, kas ir tehniski sarežģīta speciālistam, jo prasa pacienta zobu rindas individuālās dinamikas perspektīvo redzējumu. Arī pacientam zobu protezēšana noris psiholoģiski sarežģīti. Īpaši svarīgi šajā gadījumā ir izvēlēties klīniku, kuras speciālistiem ir praktiskā pieredze un mūsdienīgu tehnoloģiju un materiālu arsenāls.

Stomatoloģiskā klīnika Laurus Dent plus sniedz protezēšanas pakalpojumus, pieejamus cenas ziņā. Viena no mūsu priekšrocībām – pilns metodiku spektrs, sākot ar visu veidu noņemamām protēzēm līdz kroņiem un tiltveida protēzēm no metālkeramikas, plastmasas, metāla, presētās keramikas (e-max tehnoloģija).

Kā efektīvs bonuss būs nakts kapes izgatavošana, kura neļauj nodilt mākslīgajiem aizvietotājiem miega laikā. Tāpat izgatavojam balināšanas kapes.

Visu veidu zobu protezēšana

Gadījumā, ja speciālists neredz iespēju zobu saglabāšanai, zobu protezēšana – vienīgais risinājums. Zobu protēzes var būt noņemamas un nenoņemamas. Optimāls variants ir nosacīts ar zobu rindas stāvokli un pacienta plānotajiem tēriņiem.

Kad dabiskie zobi ir daļēji saglabājušies, mūsu piedāvājumā ir zobu venīri. Tās ir zobu plāksnītes, kuras imitē zoba virsmu, slēpj defektus un atbilst pacienta zobu emaljas tonim. Zobu plāksnītes var būt keramiskas (no cirkonija dioksīda un medicīniskā porcelāna), no kompozītmateriāliem (budžeta variants), inovatīviem materiāliem.

Zobu tilti — tās ir nenoņemamas konstrukcijas, gar kuru malām izvietoti zobu kroņi saglabātajiem zobiem vai mākslīgām atbalsta konstrukcijām. Piedāvājumā ir gan klasiskie zobu tilti, kad veselos zobus nosedz kronis, gan adhesīvie, kad izstrādājums tiek uzstādīts kroņu pusēm vai ceturtdaļām.

Kā optimālo materiālu, stomatoloģiskās klīnikas Laurus Dent plus speciālisti, rekomendē metālkeramiku, kura sevi attaisno kā no estētikas, tā arī no pacienta komforta viedokļa.

Pakalpojums Cena, EUR
Lietais kronis ar plastmasas faseti 190.00
Metālkeramikas kronis 310.00
Izņemamās protēzes (plates) 200.00/885.00
Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties