Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu sāpes pēc zobu raušanas

Jebkurš profesionāls stomatologs ir pārliecināts, ka nepieciešams cīnīties par katra zoba saglabāšanu. Taču, ir gadījumi, kad vienīgā izeja ir zobu raušana. Mūsdienīgā operācija tiek veikta ātri, nesāpīgi, nodarot pacientam minimālu diskomfortu. Taču, dažreiz traumētā vieta turpina sāpēt.

Katram cilvēkam ir noderīgi zināt, cik ātri pāriet zobu sāpes pēc operatīvās iejaukšanās, kādos gadījumos nepieciešams atkal doties pie ārsta. No košļāšanas aparāta veselības ir atkarīga ne tikai gremošanas orgānu darbība. Anatomiski, blakus zoba saknēm ir izvietoti blakusdobumi, kur var izplatīties iekaisums. Tāpēc ir tik svarīgi savlaicīgi reaģēt uz signālu, kuru dod organisms.

Kad ir jāpievērš uzmanība sāpēm

Jebkuras asas, smeldzošas vai trulas sāpes mutē norāda uz saslimšanu. Vislabāk ir savlaicīgi sazināties ar speciālistu, iziet profilaktisko pārbaudi, lai izvairītos no zoba zaudēšanas. Taču, ja vienīgais ceļš ir zobu izraušana, mūsu stomatoloģiskā klīnika sniegs Jums kvalificētu palīdzību, novēršot problēmu. No ķirurga prasmēm ir atkarīgs, cik ātri sadzīs caurums.

Pastāv vairāki sāpju veidi, kuri rodas, kad tiek izrauts zobs.

  1. Smeldzošas. Visizplatītākais veids, kurš pavada jebkuru pacientu. Parādās pēc anestēzijas iedarbības izbeigšanās, turpinās vienu-divas dienas. Sāpēt var ne tikai apkārt caurumam, bet arī blakus esošie muskuļi, jo tie ir pārcietuši stresu, audi ap tiem ir pietūkuši.
  2. Spēcīgas. Rodas pēc sarežģītas zoba izraušanas, kad operācija bija ilgstoša, prasīja atdalīt saknes, lai tās izrautu. Tā kā mīkstie audi ir spēcīgi traumēti, tūska liela, sāp ļoti stipri. Sadzīšanas process ilgst līdz nedēļai.
  3. Fantomas. Rodas cilvēkiem ar novājinātu imunitāti. Nervu šķiedras ieaug mīkstajos audos, zona kļūst jūtīga. Sāpēt var pat košļājot mīkstu pārtiku.

Ja temperatūra paaugstinās, sāpju sindroms pastiprinās, nepāriet piecu-sešu dienu laikā, nepieciešams sazināties ar ārstu. Tas norāda uz dzīšanas procesa traucējumiem. Dzīstošajā brūcē var palikt mazi fragmenti, zoba saknes paliekas, blakus zoba saknei esošā cista.

Ja Jums steidzami nepieciešama stomatoloģija Rīgā, palīdzēs “Laurus Dent plus” ārsti. Mēs rūpējamies par to, lai nerastos nekādas negatīvās sekas. Mūsu ķirurgi strādā kvalitatīvi, tāpēc pēc iejaukšanās žoklis sadzīst maksimāli ātri.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties