Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu protezēšana

Smaids – cilvēka vizītkarte, kura uzreiz parāda viņa statusu. Tieši tāpēc jāpievērš uzmanība zobiem un jārūpējas par to stāvokli. Jo pat nelieli defekti ar laiku var novest pie to zaudēšanas. Taču, pat šādās sitācijās ir izeja. Zobārstniecība Rīgā “Laurus Dent plus” piedāvā zobu protezēšanas pakalpojumus.

Veidi

Šobrīd pastāv divu veidu protēzes: pastāvīgās un noņemamās. Implantēšana – atsevišķa grupa, kura tiek atzīta par atsevišķu ārstēšanas tipu. Tā kā bez pašas protēzes ietver sevī arī aizvietojošo zoba sakni.

Noņemamās konstrukcijas

Noņemamās konstrukcijas, kad pilnīgi nav zobu – ir vispiemērotākā izeja. Turklāt, tās tiek rekomendētas, ja ir daļēja adentija, ja zobu rindā trūkst vairāk kā viena zoba. Iedala šādus noņemamo protēžu veidus:

  • Akrila protēzes, kas izgatavotas no plastmasas plāksnes, kurā izvietota mākslīgo zobu rinda. Nav dārgi un tāpēc ir īpaši pieprasīti.
  • Protēze ar aizdares pamatni. Tās pamatnē iestiprināts metāla loks, uz kura stiprinās plastmasas plāksne ar mākslīgiem zobiem.
  • Neilona protēze ir mīksta un tiek fiksēta mutē analoģiski plastmasas protēzei.
  • Acry Free – lētāks neilona konstrukciju analogs. Tās ir mazāk elastīgas, tomēr ir ērtas.
  • Quattro Ti vai Quadrotti  - dārgi izstrādājumi no plastmasas uz neilona bāzes, izmantojot termisko apstrādi.

Nenoņemamās konstrukcijas

Fiksēta tipa protēzes spēj atrisināt daudzas problēmas: iešķēlumi, tumšās daļas, plaisas, kā arī viena vai vairāku zobu trūkums. Tam tiek izmantoti dažādi materiāli: porcelāns, metālkeramika, cirkonija dioksīds.

Iedala šādus nenoņemamo protēžu veidus:

  • Ieliktņus izmanto gadījumos, ja kronītis tiek bojāts vai ārstējot plašu kariesu.
  • Vinīri, uzlikas ir mikroprotēzes, kuras tiek stiprinātas uz zoba priekšējās sieniņas.
  • Kronīši – protezēšanas bāzes veids. Tos izmanto visās restaurācijas procedūrās. Izgatavo no keramikas, presētas keramikas, metālkeramikas, cirkonija.
  • Zobu tiltiņi palīdzēs atjaunot vienu zobu vai visu rindu, kuri izrauti vienā laika posmā.

Zobārstniecības klīnikas “Laurus Dent plus” piedāvājumā ir jebkura tipa zobu protezēšana. Mūsu speciālistiem ir augsta kvalifikācija un nepieciešamā pieredze. Konsultācijas laikā ārsts veic iepriekšēju diagnostiku un sniedz rekomendācijas piemērotajam protezēšanas veidam.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties