Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu plombēšana

Zobu kopšana – svarīgs dzīves moments ikvienam cilvēkam, kurš rūpējas par savu veselību. Turklāt, zobu ārstēšana un kopšana – tas ir arī estētikas jautājums. Cilvēki, kuriem ir dažādas problēmas ar mutes dobumu, smaida ļoti reti, mazāk sarunājas ar citiem cilvēkiem un kautrējas par savu izskatu. Tāpēc, šobrīt itin visi cenšas saglabāt labus, skaistus, galvenais veselīgus zobus. Un šeit Jums palīdzēs zobārstniecība Rīgā.

Kopšanas un ārstēšanas īpatnības

Galvenais kopšanas process – tā ir zobu plombēšana. Visbiežāk šī procedūra tiek pielietota, lai novērstu tādas problēmas, kā kariess. Taču plombēšanu var izmantot arī plaisu aizpildīšanai un zobu atjaunošanai. Kopumā tā ir lieliska metodika, kura spēj pilnībā atjaunot formu un bojātā zoba funkcijas. Turklāt, kronītis tiek saglabāts vesels.

Plombēšanas procesā tiek izmantoti tikai kvalitatīvi materiāli, kas ir ideāli pieskaņoti emaljas tonim. Plombas formas veidošanas procesā, speciālists pilnībā atjauno visu dzerokļu izcilnīšu, iedobumu dabisko izvietojumu. Tāpat, ārsta uzdevums ir rekonstruēt dažu priekšzobu caurspīdīgumu.

Ārstēšana ar plombēšanas izmantošanu parasti ietver vairākus posmus:

  • No sākuma attīra audus no dažādiem bojājumiem (kariess, pulpas iekaisums, infekcija).
  • Nepieciešamības gadījumā uzstāda speciālu oderi.
  • Attīrītos dobumus rūpīgi plombē ar kompozīt- vai polimēru materiāliem.
  • Procedūras noslēgumā – slīpēšana, lai noņemtu visu lieko materiālu. Pretējā gadījumā pacientam turpmāk būs ļoti neērti sakošļāt barību.

Svarīgi! Pēc tam, kad ārsts ir pabeidzis visas iepriekš norādītās procedūras, plomba tiek pārklāta ar speciālu laku un plombēšanu var uzskatīt par pabeigtu.

Plombēšanas materiāla izvēle

Šobrīd zobārsti izmanto neticami daudzus plombu veidus. Un mūsu zobārstniecības klīnika “Laurus Dent plus” – nav izņēmums. Pacients var izvēlēties, kādi materiālu varianti ir viņam piemēroti: fotopolimērs, gaismas plombas, keramika, cementa kompozītmateriāli.

Par vispopulārākajām tiek uzskatītas gaismas plombas, jo tās ļoti ātri sastingst un sacietē. Turklāt, tās ir maksimāli izturīgas, ārēji izskatās ļoti labi.

Nav šaubu, kaut arī plombu assortiments ir ļoti liels, taču galvenais darbs ir atkarīgs tieši no ārsta talanta un no tā, kā viņš atjaunos zobu. Lai nepārdzīvotu un pārliecinātos par zobārsta profesionalitāti, apmeklējiet mūsu klīniku “Laurus Dent plus”. Šeit strādā tikai kvalificēts personāls, kurš spēj operatīvi un kvalitatīvi atjaunot jebkuru zobu, pat stipri bojātu. Turklāt, katram pacientam tiek piemeklēta individuāla pieeja, ārsts izskaidros, kas tieši notiks Jūsu gadījumā.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties