Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu kanālu ārstēšana – neizbēgama, ja kariess jau ielaists

Zobu kanālu ārstēšana jebkurā stadijā. Inovatīvā diagnostika un endodontiskā ārstēšana pieejamā stomatoloģiskā klīnikā Rīgā.

Viens no iemesliem, kāpēc tiek atlikta zobu ārstēšana, uz vēlāku laiku – vāji izteikta pulpīta un periodontīta simptomātika. Dziļi ielaista kariesa forma neizbēgami pāriet šajās slimībās.

Ilgi ignorējot akūtu sāpīgu zoba reakciju uz uzspiešanu vai karstu un aukstu ēdienu, sāpīgumu košļājot un saspiežot zobus, smaganu iekaisumu, diskomfortu no pārtikas gabaliņu iestrēgšanas, esošo plombu kustēšanās, daudzi mūsu zobārstniecības Rīgā pacienti pierakstās uz pieņemšanu situācijā, kad nepieciešama kompleksa ilgstoša zobu kanālu ārstēšana.

Asas pulsējošas īslaicīgas sāpes visbiežāk ir pulpīta simptoms – zobu nerva iekaisums, vai periodontīta – dziļš smaganu audu bojājums, kas atrodas blakus slimajam molāram. Par dziļa kariesa hronisku formu, ar vairāku kariozo perēkļu klātbūtni, liecina nepatīkama smaka no mutes dobuma, kura nepazūd pēc zobu tīrīšanas un skalošanas ar speciālu līdzekli: ēdiens, nonākot priekšzobu dobumā, sadalās un bojājas.

Atzīmēsim, hroniskā kariesa forma, pārvēršoties par pulpītu vai periodontītu, savdabīgas “sāpju samazināšanās” dēļ, ilgu laiku neliek sevi manīt: skartajā dobumā uzkrājas dentīna aizstājēja slānis, kurš kādu laiku pasargā pulpu no termiskās un spiediena iedarbības.

Endodontija Rīgā – tikai inovatīva diagnostika

Pirmreizējās apskates laikā, Laurus Dent plus stomatoloģiskās klīnikas zobārsts Rīgā cenšas izvairīties no bojātās vietas sāpīgas zondēšanas. Zobu kanālu ārstēšana prasa rūpīgu kopējo zobu stāvokļa, emaljas, dentīna un pulpas bojājumu dziļuma apsekošanu. Ja pulpas kamera nav atvērta, bet zobu nervs nav bojāts, zondēšana var būt traumatiska, šī iemesla dēļ mēs izmantojam rentgena izmeklējumu, kas ļauj atklāt kariozo dobumu.

Ja izmeklēšana ar viziogrāfu nav pietiekama, lai novertētu dziļumu un bojājumu pakāpi, mūsu zobārsti izmanto elektrodiagnostiku. Stomatoloģiskās klīnikas Laurus Dent plus arsenālā – inovatīvās iekārtas elektrodontometrijai.

Fiksējot zobu reakciju uz vājstrāvām, ārsts diagnosticē bojājumus zema impulsa frekfences līmenī. Izmeklējuma laikā svarīgi diferencēt kariozo procesu un tā komplikācijas – pulpītu un periodontītu: tikai šajā gadījumā zobu kanālu ārstēšana būs efektīva.