Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu balināšana: kas nebija iespējams vakar, šodien kļūst par realitāti

Mūsdienu stomatoloģija izmanto inovatīvās tehnoloģijas, kuras pacientiem nodrošina ne tikai mutes dobuma veselību ar savlaicīgu kariesa kupēšanu, bet arī skaistu smaidu.

Iespēja pasmaidīt – ir tas, kas padara mūs skaistus. Kvalitatīva zobu ārstēšana neatstāj redzamas zobārsta iejaukšanās pēdas: šobrīd pat priekšējo zobu plombes tiek izgatavotas no kompozītpastām, kuras tiek izvēlētas, lai pilnībā atbilstu zoba krāsas tonim.

Stomatoloģijas klīnika Laurus Dent plus Rīgā darbojas jau sen. Mūsu cenu politika ir orientēta uz pacientu loka paplašināšanos, kuri mūs apmeklē ne tikai asu sāpju gadījumos, bet arī praktizē plānveida komplekso profilaktisko aprūpi, kuras viens no obligātajiem punktiem ir – zobu balināšana.

Higiēna vai zobu balināšana ir profesionāls termins, kurš ir pieņemts stomatoloģijā. Zobu rindas tīrīšanas un pulēšanas procedūra izmantojot to vai citu tehnoloģiju var pavadīt situatīvo zobu ārstēšanu, vai arī, ja nepieciešama zobu attīrīšana no aplikuma, būt atsevišķa procedūra.

Zobu balināšana – nesāpīgi, ar materiālu izvēli, ērtākajā laikā

Izmantot procedūru: zobu balināšana – nepieciešams divreiz gadā – šādā gadījumā Jūs ietaupīsiet gan uz nopietnas ārstēšanas, gan uz emocionālo izmaksu rēķina.

Zobakmens veidojumi, kā arī hroniskais zobu aplikums, kas saistīts ar noteiktiem paradumiem un uztura īpatnībām – viens no kariesa rašanās iemesliem. Citas profesionālās stomatoloģijas ignorēšanas izpausmes – vājas smaganas, diskomforts lietojot cietu ēdienu, un kas visbēdīgākais – nepatīkama smaka no mutes dobuma.

Mūsu zobārstniecība Rīgā Laurus Dent Plus, kura atrodas ērtā galvaspilsētas rajonā, sniedz šādus pakalpojumus: pieredzējis speciālists rūpīgi izpētīs mutes dobumu, nepieciešamības gadījumā rekomendēs apmeklēt profilo ārstu, kurš nodarbojas ar kuņģa-zarnu trakta traucējumiem, un tad izvēlēsies optimālu cietā un mīkstā zobu aplikuma noņemšanas veidu.

Lai noņemtu zobakmeni ar zobu balināšanu, mēs izmantojam ultraskaņas iekārtas, miniatūrus instrumentus, pulējošās pastas. Lieliski sevi ir rekomendējusi gaisa-abrazīvā  zobu balināšana, kura nenodara pacientam ne mazāko diskomfortu.

Attīrošās procedūras vienlaicīgi ir zobu ārstēšanas daļa – izmantojot balinošās plombējošās pastas, nav grūti likvidēt mikroplaisas, turpmāk izvairoties no biežajām zobārstniecības vizītēm.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties