Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu balināšana

Zobu balināšana – viens no izplatītākajiem, pieprasītākajiem pakalpojumiem zobārstniecībā. Protams, visos laikos ideāli, žilbinoši balti zobi tika uzskatīti par labklājības un turības simbolu. Tagad Holivudas smaids ir īpaši populārs. Liela daļa cilvēku izmanto šo pakalpojumu, lai uzsvērtu zobu sakoptību un nevainojamo veselības stāvokli, un protams arī finasiālo labklājību.

Balināšanas paņēmieni

Ir daudz balināšanas variantu, taču, lai izvēlētos optimālo Jums būs jāapmeklē ārsts. Pirmkārt, speciālists noteiks, kāpēc ir notikušas krāsas toņa izmaiņas. Šim nolūkam ārsts pārbaudīs smaganu stāvokli, zobu kopējo stāvokli, nepieciešamības gadījumā veiks rentgenogrāfiju. Pirms speciālists uzsāks balināšanu, viņš veiks mutes dobuma profesionālu tīrīšanu un remineralizāciju.

Dažos gadījumos ārsti piedāvās balināšanu mājas apstākļos. Šim nolūkam pacientam izvēlās speciālu līdzekli, tiek izgatavota individuāla kape. Procedūras norisē tiek izmantota nevis zobārstniecības klīnika, bet gan pacienta dzīvesvieta, darbojoties patstāvīgi, atbilstoši ārsta norādījumiem.

Balinošais gēls tiek ievietots kapē, kuru uzliek uz zobiem. To var nēsāt tikai pāris reižu diennaktī. Kursa ilgumu ārsts nozīmē individuāli.

Procedūras priekšrocības

Neviens speciālists nevar 100%-tīgi garantēt balināšanas rezultātu, jo tas ir atkarīgs no daudziem faktoriem. Lieta ir tāda, ka viens un tas pats līdzeklis var dažādi iedarboties uz pacientiem, un tas ir atkarīgs no zobu krāsas toņa. Taču parasti procedūra ir efektīva un vislabāk tā iedarbojas uz pacietiem ar dabīgo iedzelteno zobu krāsas toni.

Iegūtais mājas apstākļos vai klīnikā balināšanas efekts var saglabāties līdz pat vairākiem gadiem. Ja Jūs vēlēsieties, lai rezultāts priecētu pēc iespējas ilgāk, sekojiet ārsta norādījumiem:

  • Minimizējiet krāsojošo produktu lietošanu.
  • Izmantojiet speciālas pastas.
  • Lietojiet skalošanas līdzekli.
  • Savlaicīgi apmeklējiet zobārstu un veiciet profesionālo tīrīšanu.

Svarīgi! Dažreiz pacienti pēc balināšanas sūdzās par pārmērīgu jūtīgumu. Šajā gadījumā Jums nepieciešams pirms un pēc gēlu izmantošanas veikt remineralizāciju.

Zobārstniecība Rīgā ļauj ikvienam interesentam apmeklēt zobārstu-higiēnistu. Viņš konsultēs, atjaunos zobus un nepieciešamības gadījumā veiks balināšanas procedūru.

Pierakstieties uz pieņemšanu “Laurus Dent plus” un drīz Jūs kļūsiet par vispievilcīgākā smaida īpašnieku!

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties