Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Parodontozes ārstēšana

Nesāpīga un kvalitatīva, jebkuras attīstības stadijas, parodontozes ārstēšana par zemām cenām. Zobārstniecības klīnika Rīgā Laurus Dent Plus piedāvā plašu pakalpojumu klāstu.

Vispasaules statistika apgalvo, ka 80-90% cilvēku, vecāku par 40 gadiem, cieš no smaganu un kaulaudu, apkārt zobam, bojājumiem. Iemesli: kā ģenētiskie faktori, tā arī neatbilstoša higiēniskā aprūpe. Plašā nozīmē šādas problēmas tiek traktētas, kā parodontoze, lai arī pastāv nianses un ir nepieciešams profesionāls novērtējums. Stomatoloģiskā klīnika Laurus Dent plus piedāvā plašu pakalpojumu kompleksu un nesāpīgu pieeju.

Parodontozes un kaulaudu, kā arī smaganu problēmu attīstības iemesli

Savlaicīga iejaukšanās ir ļoti svarīgs panākumu sasniegšanas faktors, jo zobu saslimšana vienmēr attīstās pakāpeniski. Jo ātrāk apmeklēsiet speciālistu-zobārstu, jo vieglāk un ātrāk notiks zobu ārstēšana, mēs izmantojam visu uzkrāto pieredzi un mūsdienīgas metodes šāda mērķa sasniegšanai.

Pie visizplatītākajām problēmām var attiecināt:

  • Zobu aplikumu.
  • Sakodiena traucējumus.
  • Dažādas ģenētiskās un iegūtās slimības.
  • Saņemtus jau iepriekš nekvalitatīvus zobārstniecības pakalpojumus (nepareiza plombes uzstādīšana, izraušana, utt).

Panākumi ir atkarīgi no paša pacienta – no tā, cik rūpīgi viņš seko mutes dobuma higiēnai, cik bieži apmeklē zobārstus. Mūsu zobārsti veic profilaktiskās apskates un regulāri konsultē cilvēkus, kā novērst parodontozi.

No profilakses līdz kompleksai ārstēšanai

Zobārstniecības klīnika Laurus Dent plus piedāvā pakalpojumus, ja situācija pieprasa profesionālu terapiju. Zobārsts veic katra zoba un mutes dobuma diagnostiku, sastāda optimālu grafiku, izvēlās vislabākās tehnoloģijas, lai saglabātu veselus zobu audus. Ja situācija prasa, mēs sniedzam ķirurģisku palīdzību un veicam protezēšanu.

Mūsu zobārstniecība Rīgā izmanto tikai kvalitatīvus un drošus anestēzijas līdzekļus, pielieto augstas precizitātes iekārtas un sertificētus instrumentus. Pakalpojumu komplekss ietver sevī:

  • Mutes dobuma higiēnu.
  • Ķirurģiju un protezēšanu.
  • Kosmetoloģiju un rehabilitāciju.

Īpašu uzmanību jāpievērš efektīvās un komfortablās terapijas plašajam cenu diapazonam. Katram klientam tiek piemērota individuāla pieeja, atbilstoši viņa iespējām un vēlamajam rezultātam. Pat, ja būs dziļi audu bojājumi, ārsti izvēlēsies optimālu tradicionālo un inovatīvo metožu kombināciju, lai iegūtu vislabāko rezultātu.