Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Mūsdienu zobārstniecība – zobu sāpes paliek pagātnē

Kopš padomju laikiem cilvēku apziņā zobārstniecības kabinets asociējās ar sāpēm un ciešanām. Urbjmašīnas biedējošā skaņa iedvesa šausmas. Tajā laikā mutes dobuma higiēnas kultūra bija zema, šajā jautājumā trūka izglītības. Taču medicīnas attīstība nestāv uz vietas un šobrīd kariesa ārstēšana – pilnīgi nesāpīga procedūra. Jebkurā zobārstniecības operācijā šobrīd tiek pielietota vietējā anestēzija (“sasaldēšana”), tāpēc zobu sāpes tiek izslēgtas. Ja Jūs jūtat tās, tad tas ir zobārsta profesionalitātes un kompetences jautājums. Profilaktiskajām apskatēm pie zobārsta divreiz gadā jābūt normai, lai uzturētu zobu emaljas un mutes dobuma veselību.

Stomatoloģiskā klīnika Laurus Dent plus

Laurus Dent plus nodrošina visu zobārstniecības pakalpojumu kompleksu: no zobu plombēšanas līdz sarežģīta pulpīta un parodontozes ārstēšanai. Zobu audu korekcijai un ārstēšanai klīnika izmanto tikai vismūsdienīgākās iekārtas un materiālus. Pirmajā vizītē ārsts veiks pirmreizējo apskati, nepieciešamības gadījumā nosūtīs uz rentgenogrāfiju, lai noteiktu zoba bojājuma pakāpi. Viena no klīnikas priekšrocībām – demokrātiskas cenas un izvēles iespēja: plombēšanai Jūs varēsiet izmantot kā tradicionālos, tā arī dārgākus kompozītmateriālus. Turklāt, zobārstniecība Rīgā Laurus Dent plus sniedz arī šādus pakalpojumus:

Pati zobārstniecība atrodas Rīgas vēsturiskajā centrā. Mūsu darbības laikā mēs esam nopelnījuši sev teicamu reputāciju un atsauksmes no tūkstošiem pateicīgo klientu puses. Mūsu labā runā teicams serviss un uz klientu orientēta pieeja, pieejamas cenas un augstas kvalifikācijas speciālistu komanda. Klīnikas vietnē Jūs varat iepazīties ar visu Jūs interesējošo informāciju, kā arī pierakstīties uz pieņemšanu. Laurus Dent plus garantē, ka ar mums, Jūs ātri aizmirsīsiet par tādām nepatikšanām, kā kariess un atsāksiet baudīt dzīvi, dāvājot apkārtējai pasaulei sniegbaltu smaidu.