Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Kvalitatīvas un ātri uzstādāmas zobu protēzes, kronīši un tiltiņi aizsargā veselību

Daba ir dāvājusi cilvēkam 32 zobus. Pat divu no tiem iztrūkums var ietekmēt spēju košļāt ēdienu. No tā cieš kuņģis un zarnu trakts. Ēdiens tiek slikti pārstrādāts nepietiekamas sasmalcināšanas dēļ, organisms nesaņem visas nepieciešamās barības vielas. Tāpēc, savlaicīgi uzstādītās protēzes un zobu kronīši saglabās Jūsu veselību.

No gremošanas sistēmas stāvokļa ir atkarīgi visi iekšējie orgāni. Šķiet, nav nekā briesmīga zaudējot vienu vai divus zobus. To funkcijas pārņems atlikušie. Taču, ļoti drīz, blakus esošie zobi sāks pārbīdīties. Izmainīsies sakodiens. Sakņu zona cietīs no papildus slodzes. Kaulaudi traumas vietā sāks uzsūkties. Izmaiņas vienā pusē ietekmēs abus žokļus. Pēc dažiem gadiem zobu protezēšana būs veicama daudz grūtāk. Tāpēc, jārīkojas nekavējoties, tiklīdz ir pilnībā sadzijusi ekstrakcijas zona.

Mūsdienīgu protezēšanas materiālu priekšrocības

Lai atjaunotu zaudētos zobus, protezēšana piedāvā izmantot zobu kronīšus, noņemamas zobu protēzes, zobu tiltiņus. Tie visi tiek izgatavoti no dažādiem hipoalerģiskiem komponentiem, tāpēc tos jāizvēlās individuāli.

Mūsdienīga zobārstniecības klīnika izmanto materiālus, kuri pilnībā atjauno žokļu funkcionalitāti, padara mākslīgu neatšķiramu no dabiskā. Katram veidam ir savas priekšrocības:

  1. Plastmasas zobu kronīši. Viegli izgatavojami, lēti. Imitē emalju, ļauj kvalitatīvi košļāt.
  2. Metāla zobu kronīši. Tiek izgatavoti no sakausējumiem, kas nav bīstami veselībai. Droši, nodilumizturīgi, taču traucē ārējā izskata harmonijai.
  3. Metālkeramika. Piemīt augstas estētiskās, higiēniskās īpašības, neizraisa alerģiju, izturīga, ilgmūžīga.
  4. E-max vai presēta keramika. Izturīga pret saspiešanu, temperatūras izmaiņām, droša. Ļauj izvēlēties jebkuru dabisko toni.

Kā labs aizstājējs zaudētajiem 1 līdz 4 zobiem, kalpo zobu tiltiņi. Tie ir piemēroti pilnvērtīgai ēdiena sakošļāšanai, nav ilgi jāpierod pie tiem. Zaudējot lielu daudzumu vai pilnīgi visus zobus, atjaunot košļāšanas aparātu palīdzēs noņemamas zobu protēzes. Ar to palīdzību tiek atjaunota dikcija un pacienta ārējais izskats.

Mūsdienīgās zobu protēzes ir ērtas, funkcionālas, izskatās dabiski. “Laurus Dent Plus” zobārstniecība Rīgā ir aprīkota ar visu nepieciešamo, lai sniegtu palīdzību jebkuras sarežģītības pakāpes protezēšanā. Lai iztiktu bez ilgstošas ārstēšanas, brekešu uzstādīšanas, ķirurģiskās iejaukšanās, sazinieties ar zobārstu Rīgā pēc iespējas ātrāk.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Jums 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties