Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Zobu ārstēšana (Terapija)

Visizplatītākais terapijas veids – kariesa ārstēšana (zobu plombēšana). Pie mums, uz Laurus Dent plus, cilvēki visbiežāk nāk, lai saņemtu pēc iespējas ātrāku un nesāpīgāku zobu ārstēšanu. Mūsu klīnikas zobārstiem ir milzīga pieredze problēmu risināšanā, kuras saistītas ar zobu audu bojājumiem. Mēs (mūsu speciālisti) atjaunojam bojātos zoba audus, izmantojot mūsdienīgus kompozītmateriālus, sacietējošus gaismas iedarbības rezultātā.

Mūsu pacienti saņem palīdzību:

  • Ātri – sūdzības un aizdomas par kariesu tiek pārbaudītas ar mūsdienīgām diagnostikas iekārtām, veikta vizuālā apskate un izdarīts secinājums par zoba stāvokli.
  • Bez sāpēm – pateicoties anestēzijas preparātiem, ārstēšana ir nesāpīga un tas ļauj veikt visas manipulācijas, nesagādājot pacientam nekādu diskomfortu.
  • Ar ilglaicīgu rezultātu – mūsu klīnikā plombām tiek izmantoti gan laika pārbaudīti materiāli, gan arī mūsdienīgie kompozīti. Kalpošanas laiks gan vieniem, gan otriem ir ļoti ilgs, pacienti ilgstoši var neuztraukties.

Neatlieciet vizīti pie zobārsta baiļu vai kautrības dēļ. Ikviens Laurus Dent plus zobārsts ir ne tikai profesionālis, bet arī Jūsu draugs, kurš palīdzēs un nomierinās.

Pakalpojums Cena, EUR
Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties