Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Endodontija

Mūsu klīnikā Jūs varēsiet izārstēt kariesu un tā komplkācijas, tādas kā pulpīts un periodontīts. Endodontija – tas ir darbietilpīgs un ilgstošs procedūru komplekss, kurš ietver zobu kanālu ārstēšanu vairāku seansu laikā. Ārstēšana tiek virzīta, lai saglabātu bojāto zobu un novērstu dažādas komplikācijas. Mēs izmantojam mūsdienīgus materiālus un aprīkojumu. Ārstēšanas rezultāts tiek kontrolēts ar rentgena izpētes palīdzību.

Pulpīts un periodontīts ir visbiežākās problēmas, kad laiks ir nokavēts un notiek mīksto zoba audu (pulpas) un saknes galotnes (periodonta) bojāšanās.

Daudzi cenšas atlikt zobārsta apmeklējumu “uz vēlāku laiku”, līdz sāpes kļūst neciešamas. Mūsu pacienti var neuztraukties: kanālu ārstēšana notiks bez sāpēm, diagnostikas precizitāte novērš kļūdas speciālistu darbā. Jūs vienkārši nepamanīsiet kā viss beigsies ar zoba izglābšanu un atgriešanos pie ierastā dzīvesveida.

Pierakstīties

Pieteikties pie speciālista!

Piesakies tiešsaistē, un mēs sazināsimies ar Tevi 1 darba dienas laikā!

Pierakstīties