Privātuma politika

Mēs izmantojam sīkdatnes, personalizētas lietošanas pieredzes nodrošināšanai un mārketingam. Turpinot lietot šo vietni, Jūs piekrītat izmantot sīkdatnes. Plašāku informāciju skatiet mūsu privātuma politikā.

Piekrītu

Parodontozes ārstēšana

Parodontozes ārstēšana ar konservatīvām un ķirurģiskām metodēm, iekaisuma slimību iemesli un simptomi.

Smaganu iekaisums noved pie emaljas demineralizācijas, kariesa un parodonta audu iekaisuma, zobu un saišu aparāta bojājumiem. Sazināšanās ar zobārstniecību Rīgā pirmo simptomu gadījumā, pasargās Jūs no sarežģījumiem un saglabās sakņu stabilitāti. Mēs piedāvājam pacientiem konservatīvo/ķirurģisko parodontozes ārstēšanu, sākot ar pirmreizējo konsultāciju, izmeklēšanu, zobu rindas nostiprināšanu ar šinas konstrukcijām.

Parodontozes iemesli un simptomi

Problēma rodas, kad samazinās kapilārā asinsapgāde smaganās un tas tiek pavadīts ar klasiskām pazīmēm:

  • Mīksto audu bālums.
  • Sakņu izļodzīšanās.
  • Parodontālo kabatu veidošanās.
  • Sakņu kakliņu atsegšanās.
  • Aplikuma veidošanās uz emaljas un baktēriju uzkrāšanās.
  • Zobu sāpes un asiņošana.

No šīs patoloģijas visbiežāk cieš gados vecāki pacienti. Par trigeriem kalpo: izpiedušās uz āru plombes, asinsvadu slimības, nepareizs uzturs, anomāls sakodiens.

Zobu ārstēšana stomatoloģiskā klīnikā Laurus Dent plus

Mēs piedāvājam kompleksu parodontozes terapiju, kura iedarbojas uz simptomiem un ietekmējošiem faktoriem, atjaunojot mikrocirkulāciju un homeostāzi parodontā. Stomatoloģiskās klīnikas protokols ietver:

  • Izmeklējumu veikšanu.
  • Mutes dobuma sanāciju.
  • Endodontisko un ortopēdisko ārstēšanu ar sakņu slīpēšanu un pagaidu šinēšanu.

Mēles saites korekcijai un citu sakodiena anomāliju novēršanai, abscesa gadījumā, izmantojam ķirurģiskās metodes. Zoba sakņu atsegšanās gadījumā veicam smaganu malu izlīdzinošās operācijas.

Bojātu parodontālo saišu gadījumos veicam smaganu kabatu kiretāžu, gingivitomiju ar garenisku smaganas griezumu, gingivektomiju, lai noņemtu patoloģiskos veidojumus gar smaganām.

Ārstēšanas metodes izvēle ir atkarīga no kaulaudu bojājuma pakāpes un atrofijas. Detalizētu konsultāciju un rekomendācijas pacienti saņem pēc kompleksās diagnostikas mūsu klīnikā. Ārstēšanās izmaksas Laurus Dent plus stomatoloģijas klīnikā ir atkarīgas no vienību daudzuma, parodonta audu bojājuma pakāpes.

Cenas